Qurna - Bathroom Furniture Qurna

Model.pageItems.data[0].attributes.Title

QURNA HAKKINDA

Qurna, modüler banyo mobilyası alanında faaliyet gösteren Qurna Ahşap ve Yapı Ürünleri A.Ş.’nin banyo mobilya markası…

21 yıllık geçmişe sahip bir ticari grubun gücü, tecrübesi ve vizyonu ile hareket eden Qurna; banyo mobilyası alanında son teknoloji makine yatırımları ile birlikte yurt içi ve yurt dışında istikrarlı şekilde büyümeyi ve yaygın bir bayi ağı oluşturmayı hedefliyor. Bu doğrultuda dünyada ve ülkemizde değişen trendleri takip ederek tasarımlarını ve ürünlerini güncelliyor.

Firmanın mimarlık sektöründeki markası Smetri ile bugüne dek oluşturulan yüzlerce proje ve binlerce konut referansının yanı sıra; heyecanla yola çıkılan banyo mobilyası yolculuğunda da Qurna markasıyla, sizlere en kaliteli ürünleri sunmak adına; tüm hammaddeler, sarf malzemeleri ve aksesuarları titizlikle seçilmektedir.

Qurna üstün kalite anlayış gereği; tasarım ve üretimden başlayarak, paketleme ve teslimat sürecinin her aşamasında en iyiyi yakalamak ve bunu sürekli kılmak adına, genç ve dinamik kadrosu ile çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

2022 yılında, modüler banyo sektöründe, 10 yıl içinde ulusal bir marka olma vizyonu ile yola çıktığımızda, 5 yıl içinde ihracat yapmış olmayı da önemli bir başarı kriteri olarak belirlemiştik. Bu amaçla, kurulduğumuz ilk günden itibaren çok çalıştık; sabırla, azimle, coşkuyla. Trendleri takip ettik, özgün tasarımlar oluşturduk. Ürünlerimizde en kaliteli ham maddeleri ve aksesuarları kullandık. Tam da bu nedenlerle ve üstelik sadece 1 yılda 3 farklı kıtaya ürünlerimizi ulaştırmayı başardık.

Farkındayız ki hala yolun başındayız ama bununla birlikte, ilk günden itibaren birçok deneyim kazandık. Öğrendikçe geliştik, geliştikçe öğrendik ve bunu sürekli kıldık. Araştırmayı ve geliştirmeyi merkezimize alarak, ülkemiz için, paydaşlarımız için, daha da önemlisi sürdürülebilir bir ekosistem için yolumuza koşar adım devam ediyoruz.